SPA

Unikali mini SPA erdvė – idealus laisvalaikio praleidimo būdas tiek norintiems atsikvėpti po įspūdžių kupinos dienos žirgyne, tiek ieškantiems atpalaiduojančio poilsio, minčių ir kūno atgaivos.

SPA erdvėje įrengta pirtis ypatinga tuo, jog viena jos siena padengta Himalajų druskos plytomis. Himalajų druska (ir joje esantys naudingi mineralai) vertinama dėl organizmui teikiamų pozityvių savybių, tokių kaip detoksifikacija, kvėpavimo takų veiklos gerinimas, organizmo pH subalansavimas, streso šalinimas, miego kokybės gerinimas, odos ląstelių regeneracijos ir daugybės kitų pranašumų.

Pasikaitinus gydomojoje suomiškoje pirtyje, atsivėsinti galima šalto vandens statinėje terasoje. O bijančių šalčio, laukia karštas kubilas su oro srovių masažais. Beje, neįtikėtiną jaukumą bei ramybę garantuoja ne tik procedūros bei įkvėpiantis kraštovaizdis, bet ir speciali „relaksacinė“ muzika.

Negalintys praleisti sporto renginių, priepirtyje gali džiaugtis TV su VIASAT prenumerata. Karštos kavos puodelį ar gaivinančios arbatos galima pasigaminti mini virtuvėje su šaldytuvu, o mėgautis ja greta modernaus šešiaviečio staliuko.

SPA erdvėje rasite:

  • Sauną
  • Priešpirtį su staliuku, mini virtuve, bei TV
  • WC, dušą
  • Šešiavietį kubilą su oro-hidro srovių masažais
  • Šalto vandens statinę atsivėsinimui

KAINOS

  • 3 valandos – 150 eur iki 6asmenų. (papildoma valanda – 50 eur) / Darbo laikas iki 22:00. 
  • Rankšluosčio nuoma – 5eur vnt.

Užimtumo kalendorius

[ics_calendar url=“https://api.beds24.com/ical/bookings.ics?roomid=311944″ title=“false“ description=“false“ monthnav=“compact“ formatmonthyear=“Y F“ hidetimes=“true“ maskinfo=“ “ color=“#F4511E #008000 #ffa500″ hidealldayindicator=“true“ columnlabels=“short“ limitdays=“184″ nomobile=“true“]

Rezervacija