Stovyklos moterims

Ar kada nors kilo noras ištrūkti iš rutinos, vėl pasijaučiant lyg išdykusiu vaiku kaime? Atgaivinti ryšį su gamta, kuri yra moteriškosios esencijos dalis? Smagiai praleisti vakarą artimų sielų būryje, dalinantis svajonėmis ir lūkesčiais? Stovykla suaugusiems – moterims skirta programa, kurios metu įprastos kasdienybės tiesiog nebelieka. Mėgavimasis nuostabiu kraštovaizdžiu, aktyvus laisvalaikis su žirgais, komandinės sporto užduotys – tik maža dalis visų stovyklos pramogų.

Stovyklos moterims organizuojamos naujai įrengtoje, modernioje sodyboje, įsikūrusioje prie pat Platelių ežero, vaizdingame Žemaitijos Nacionalinio parko vienkiemyje. Sodybos kraštovaizdis nepaliestas brutalaus miesto chaoso, o 7 ha žirgyno teritorija atveria duris į sielą ugdančių bei mintis ir socialinius įgūdžius lavinančių pramogų pasaulį. Be žirgyno, čia taip pat įrengta daugybė poilsio zonų, žaidimų aikštelių, sūpynių.

Savaitgalio Jogos stovykla moterims

Savęs pažinimas – viena svarbiausių gyvenimo kelionių, kurios maršrutas kartais džiugina, kartais vargina, kartais netikėtai keičiasi, bet niekada nesibaigia. Nuo pirmos gyvenimo minutės tai tampa ypatinga misija, vedančia į pilnatvę.

Sodyba „Virš Ąžuolų“ nuoširdžiai kviečia prisiminti šį tikslą. Tai kvietimas sugrįžti į save, į savo širdį, nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje, pripildyti savo būtį, mintis bei siela gamtos alsavimu ir kerinčiu grožiu. Tai raginimas įsiklausyti į save ir praturtinti pasaulį užmezgant naujas pažintis bei susipažįstant su įvairiomis praktikomis.

Jogos stovykla „Kelionė į savo širdį“ yra skirta moterims, norinčioms geriau pažinti savo poreikius, ugdant pasitikėjimą savimi, priimant save tiek su privalumais, tiek su trūkumais.

Čia moterys priims savo turtingą ir margaspalvį jausmų pasaulį, išmokdamos, jog kiekvienas jausmas bei kiekviena emocija yra svarbi bei reikalinga – tokia, kurią reikia išjausti bei išsakyti, net jeigu tai reikštų akistatą su skaudžia tiesa. Apsimetinėjimas, jausmų „užspaudimas“ negydo, lygiai taip pat, kaip skausmo išraišką nedaro žmogaus „blogesniu“. „Nurytos“ emocijas nusėda širdies gelmėse, kūne, ilgainiui provokuodamos ginčus su mylimais žmonėmis, sukeldamos fizinį skausmą ar net ligas. Todėl atkurti pusiausvyrą, pajausti harmoniją yra ypatingai svarbu.

Šios stovyklos metu, jaukioje grupelėje (ne daugiau nei 10 moterų), damos mokysis atpažinti savo jausmus ir juos išreikšti. Taip pat aiškinsis emocinius poreikius, praktikuos harmoningą tvarkymąsi su nemaloniomis mintimis ar patirtimis. Rytus lydės mankštos, puoselėjančios kūnus ir švarinančios protą. Stovyklos metu moterys mėgausis vegetarišku maistu. O brangūs, rutinos išvarginti kūnai atsigaus ne tik gamtos prieglobstyje, bet ir jaukioje pirtyje.

Apie stovyklos vadovę Daivą Stančaitytę:
https://www.moteris.lt/lt/grozis/g-63548-jogos-mokytoja-daiva-stancaityte-namus-kartais-sveiciame-kone-visa-diena-o-proto-higienai-beveik-neskiriame-laiko

PLANUOJAMAS STOVYKLŲ GRUPĖS

Sausio 21-23 / Vasario 18-20 / Kovo 4-6 / Kovo 25-27 / Balandžio 15-17 /

PROGRAMA
Penktadienis 
17:00 Atvykimas
18:00 Vakarienė
19:00 Susipažinimo vakaronė prie Laužo
Šeštadienis 
07:15 Jogos Asanos
08:30 Meditacija
09:00 Pusryčiai
10:00 Paskaita
13:00 Pietūs
14:00 Edukacija apie Žirgus
16:00 Meditacija
18:00 Vakarienė
19:30 Poilsis SPA
Sekmadienis 
07:15 Jogos Asanos
08:30 Meditacija
09:00 Pusryčiai
10:00 Žygis
13:00 Pietūs
14:00 Paskaita
16:00 Atsisveikinimas
🧘 grupėje iki 10 moterų
🧘 dvi nakvynės
🧘 SPA
🧘 Viskas įskaičiuota
🧘 175eur vienam asmeniui

Stovyklos programą bei aprašymą rasite Paspaudę čia

KAINA:

 • Savaitgalio kaina 2 dienos, 2 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 175 eur asmeniui

 

Moterų vasaros stovykla

Karščiausiu metu laiku – vasaros sezonu – sodyba „Virš Ąžuolų“ kviečia moterų grupes (po 10 asmenis) atostogauti kaime, kur netrūksta nei poilsio, nei pramogų. Stovykloje laikas skrieja pažintiniuose žygiuose Platelių apylinkėse arba mėgaujantis ramia gamtos oaze vienoje iš poilsio zonų. Moterys taip pat turi galimybę laiką leisti žirgyne, užmezgant ypatingą ryšį su sodybos pasididžiavimu – žirgais, o esant tinkamai fizinei formai ir pasirengimui – jodinėti. Vakarai sodyboje žavi jaukumu – čia jie leidžiami su vyno taure, skaičiuojant krentančias žvaigždes prie laužo arba atsipalaiduojant aštuonviečiame kubile.

Stovykloje esantys aštuoni žirgai yra kantrūs, ramūs ir draugiški. Pasiruošę dirbti su pradedančiais bei nedaug praktikos turinčiais raiteliais, tad su jais greitai susidraugauja visi. Saugumas garantuojamas instruktorės Ramunės, turinčios 14 metų darbo patirtį su vaikais bei suaugusiais.

Beje, stovyklos metu atvykusiųjų laukia aktyvus poilsis ne tik su žirgais bei žygiai, bet ir kelionė dviračiais aplink Platelių ežerą, pasiplaukiojimas irklentėmis, išvyka į Bičių ūkį bei nuotykis su jachta.

Apgyvendinimas – naujai įrengtame „stovyklų viešbutyje“. Bendra patalpa su dešimt miegamųjų vietų, dvejais sanitariniais mazgais bei poilsio-virtuvėlės zona.

Stovyklos programą bei aprašymą rasite Paspaudę čia

KAINA:

 • Pamainos kaina 5 dienos, 4 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 500eur

Ne vasaros sezonu

Ne vasaros sezonu galime pasiūlyti individualią programą draugių grupei kuri atitiks jūsų poreikius.

Galima programa:

 • Jojimo pamokos
 • Maudynės kubile
 • Pirtis
 • Važinėjimas dviračiais
 • Žygiai pažintiniais takais
 • Vakarojimas prie sūpynių-laužo
 • Išvykos į muziejus / Bičių ūkis
 • Plaukiojimas jachta
 • Nardymas
 • Burlenčių pamokos

KAINOS:

 • Pagal susitarimą