Stovyklos vaikams

Sodyba-žirgynas siūlo unikalią programą vaikams – „Atostogos žirgyne“. Tai galimybė atitraukti vaikus nuo chaoso, kasdienių rūpesčių bei jų dėmesį kaustančių žydrųjų ekranų. Atostogų metu moksleiviai (7-14 m) kviečiami į aktyvias 5 dienų (4 nakvynių) stovyklas bei Savaitgalio stovyklas kaime.

Vaikų stovyklos organizuojamos naujai įrengtoje, modernioje sodyboje, įsikūrusioje prie pat Platelių ežero, vaizdingame Žemaitijos Nacionalinio parko vienkiemyje. Sodybos kraštovaizdis nepaliestas brutalaus miesto chaoso, o 4 ha žirgyno teritorija atveria duris į mintis bei socialinius įgūdžius lavinančių pramogų pasaulį. Be žirgyno, čia taip pat įrengta daugybė poilsio zonų, žaidimų aikštelių, sūpynių.

Sodyboje vaikai ne tik aktyviai ir turiningai leidžia laiką nuostabios gamtos apsuptyje, bet ir susiranda naujų draugų, bendraminčių kūrybiniuose užsiėmimuose bei komandiniuose žaidimuose, taip pat įgyja naujų patirčių ir žinių. Dalyvaujantieji Jojimo stovykloje išmoksta jojimo pagrindų, žirgo priežiūros ypatybių, dalyvauja kasdieniame žirgyno gyvenime,

Vaikai apgyvendinami naujame, specialiai vaikams suprojektuotame vaikų viešbutyje.

Viešbutyje gyvena iš viso iki šešiolikos smalsių atostogautojų. Vienu metu sodyboje rengiamos dvi stovyklos – stovykla su žirgais  ir kūrybinė stovykla „Liepsniukas“. Dieninė veikla išskirta pagal pasirinktos stovyklos pobūdį, vakarinė veikla – jungtinė.

Maitinimas tris kartus per dieną šalia esančioje kavinėje.

Mūsų privalumai:

  • Vaikų grupės tik iki 16 vaikų (kiekvienam vaikui skiriama pakankamai laiko ir dėmesio)
  •  Apgyvendinimas naujai pastatytame sodybos vaikų viešbutyje
  •  Nuostabi gamta ir išpuosėlėta sodyba
  •  Patirtis ir užsiėmimai su žirgais

 

VAIKŲ  STOVYKLA SU ŽIRGAIS

Vaikų vasaros stovykla su žirgais yra pažintinė stovykla, kurios metu mažieji turi ypatingą galimybę užmegzti unikalų ryšį su gamta bei žirgais, taip pat įgyti naudingų ir įdomių įgūdžių.

Ši 5 dienų (4 nakvynių) stovykla skirta 7-14 metų vaikams, norintiems susipažinti su kasdienėmis žirgų auginimo, priežiūros ir puoselėjimo subtilybėmis bei įgyti jojimo pagrindų (Tai nėra sportinio jojimo stovykla).

Programą sudaro pažintis su žirgais ir rekreacinis jojimas Paplatelės taku, išvykos, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, maudynės, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo bei daugybė kitų pramogų.

Stovykla yra tinkama tiek smalsiems pradedantiesiems, tiek įgūdžių turintiems raiteliukams. Vaikai nuolatos prižiūrimi patyrusio vadovo ir trenerio. Siekiant užtikrinti maksimalų dėmesį ir rūpestį kiekvienam vaikui, Jojimo grupėje yra tik iki 10 vietų pamainoje, tad išankstinė registracija būtina.

Stovyklos programą bei aprašymą rasite Paspaudę čia

Pamainos kaina 5 dienos, 4 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 380eur

 

KŪRYBINĖ-PAŽINTINĖ VAIKŲ VASAROS STOVYKLA ”LIEPSNIUKAS”

Liepsniukas“ – 5 dienu (4 nakvynių) kūrybinė-pažintinė stovykla skirta 7-14 metų vaikams, mylintiems gamtą ir norintiems dalyvauti smagioje, kūrybinius, socialinius bei emocinius įgūdžius skatinančioje veikloje.

Programą sudaro – išskirtinės kūrybinės dirbtuvės (pavyzdžiui, tapymas ant vandens), pažintiniai žygiai,  išvykos,  edukaciniai žaidimai, maudynės, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, laukiant krentančių žvaigždžių, diskoteka bei daugybė kitų pramogų.

Siekiant užtikrinti maksimalų dėmesį ir rūpestį kiekvienam vaikui, grupėje yra tik iki 16 vietų pamainoje, tad išankstinė registracija būtina.

Stovyklos programą bei aprašymą rasite paspaudę čia

  • Pamainos kaina 5 dienos, 4 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 300eur

 

DIENINĖ KŪRYBINĖ-PAŽINTINĖ VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „LIEPSNIUKAS“

„Liepsniukas“ (arba šiuo atveju „Dieninis Liepsniukas“)  – kūrybinė-pažintinė dienos stovykla, skirta 7-14 metų vaikams. Tai stovykla, kupina nuostabių nuotykių, trunkančių visą dieną! Laukiami visi vaikai, norintys turiningai praleisti laiką nuo ryto iki vakaro arba tie, kurie dar nėra pasiryžę likti sodyboje su nakvyne.

Stovyklos metu vaikai dalyvauja nuotaikingoje, meninius, kultūrinius, socialinius bei emocinius įgūdžius skatinančioje veikloje.

Programą sudaro – įdomios, išskirtinės kūrybinės dirbtuvės, pažintiniai žygiai, įvairios išvykos, edukaciniai žaidimai, maudynės bei daugybė kitų pramogų.

  • Dienos Kaina (viskas įskaičiuota) – 60eur

 

Vaikų Savaitgalinė Vasaros Stovykla

Visus metus, nepaisant sezono, organizuojamos Savaitgalio stovyklos suteikia unikalią galimybę trumpam ištrukti iš kasdienės rutinos ir atstatyti natūralų ritmą, būtiną emocinei ir fizinei vaiko gerovei.

Savaitgalio stovykla – 2 dienų (2 nakvynių) – skirta 7-14 metų vaikams, norintiems linksmai ir įdomiai praleisti savaitgalius kaime.

Programą sudaro – lavinantys kūrybiniai užsiėmimai, pažintiniai žygiai,  edukaciniai žaidimai, šiltuoju metu – maudynės, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo ir daugybė kitų pramogų. Savaitgalio stovyklos metu smalsieji poilsiautojai taip pat turi galimybę susipažinti ir susidraugauti su žirgyno pasididžiavimu – aštuoniais nuostabiais žirgais. Jojimas – neįtrauktas.

Siekiant užtikrinti maksimalų dėmesį bei rūpestį kiekvienam vaikui, grupėje yra tik 12 vietų pamainoje, todėl išankstinė registracija būtina.

Stovyklos programą bei aprašymą rasite paspaudę čia

 

  • Pamainos kaina 2 dienos, 2 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 125eur

 

Naujienas ir pasiūlymus galite sekti mūsų Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/Liepsniukas