Savaitgaliai – atostogos kaime

 

Vaikai reikalauja nuolatinės intelektualinės stimuliacijos ir naujų įspūdžių, rutina juos pradeda slėgti. Dėl šios priežasties sodyboje savaitgaliais organizuojami teminiai, išskirtiniai vakarėliai.

Visus metus, nepaisant sezono, organizuojamos Savaitgalio stovyklos suteikia unikalią galimybę trumpam ištrūkti iš kasdienės rutinos ir atstatyti natūralų ritmą, būtiną emocinei ir fizinei vaiko gerovei.

Savaitgalio stovykla – 2 dienų (2 nakvynių) – skirta 7-14 metų vaikams, norintiems linksmai ir įdomiai praleisti savaitgalius kaime.

Programą sudaro – lavinantys kūrybiniai užsiėmimai, pažintiniai žygiai,  edukaciniai žaidimai, šiltuoju metu – maudynės, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo ir daugybė kitų pramogų. Savaitgalio stovyklos metu smalsieji poilsiautojai taip pat turi galimybę susipažinti ir susidraugauti su žirgyno pasididžiavimu – aštuoniais nuostabiais žirgais. Jojimas – neįtrauktas.

Siekiant užtikrinti maksimalų dėmesį bei rūpestį kiekvienam vaikui, grupėje yra tik 14 vietų pamainoje, todėl išankstinė registracija būtina.

 

Stovyklos programą bei aprašymą rasite paspaudę ant nuorodos žemiau:

https://drive.google.com/file/d/1DJLdIu2zCVvbr7eSSfAtUHvIcNZ3A_Js/view?usp=sharing

  • Pamainos kaina 2 dienos, 2 nakvynės (viskas įskaičiuota) – 125eur

 

Naujienas ir pasiūlymus galite sekti mūsų Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/Liepsniukas